تبلیغات
هی وای من - شناسایی 250 کودک کار و خیابان در غرب تهران

دانلود فیلم و موزیک و جدیدترین کلیپها و سریالهای تلوزیونی

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگ

Check PageRank


نویسنده :سهیل صادقی
تاریخ:جمعه 15 خرداد 1394-05:55 ب.ظ

شناسایی 250 کودک کار و خیابان در غرب تهران

با اعلام این مطلب گفت: بنا به سیاست‌های مدیریت شهری در ارتقا سلامت جامعه، طرح جمع‌آوری و ساماندهی کودکان کار و خیابانی با هدف حرکت در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی اجرا شد.
 
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 5 در ادامه با اشاره به این که افراد علاوه بر مسائل و مشکلات اجتماعی چهره شهر را نیز مخدوش و نامناسب می‌کند، تأکید کرد: بر همین اساس کودکان کار و خیابانی پس از شناسایی جمع‌آوری جهت ساماندهی تحت پوشش برنامه‌های حمایتی، مهارت‌آموزی، بهداشتی و پزشکی قرار گرفتند.
 
خسروی با اشاره به شناسایی 250 کودک و کار و خیابان تصریح کرد: در این خصوص ساماندهی کودکان با راه‌اندازی مرکز آموزش ویژه کودکان و آسیب‌دیده و در معرض آسیب شهر تهران است در محله کن 220 کودک تحت آموزش قرار گرفته است.
 
معاون شهردار منطقه در ادامه اظهار داشت: با توجه به نقش خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی همزمان با برنامه‌های حمایتی پیش‌بینی شده آموزش نیز ویژه خانواده این کودکان اجرا می‌شود.
 
خسروی در پایان گفت: در همین خصوص در این مرکز خدمات حمایتی و آغوشی همچون مشاوره، کلاس‌های کارآفرینی، آموزش کامپیوتر، زبان انگلیسی، ویزیت رایگان پزشکی، روان‌پزشکی، دندان‌پزشکی، کارگاه‌های مهارت‌های زندگی و غیره ارائه می‌شود.


وبلاگicon
دانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم